MENU

MENU

  • SUKCESY NASZYCH SZACHISTÓW

   SUKCESY NASZYCH SZACHISTÓW

   Nasza szkoła zajęła I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Otwockiego Szkół Podstawowych w szachach w kategorii dzieci.Szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Jeremi Ornoch z klasy V, Jakub Więcławik z klasy VI, Bartek Kowalczyk z klasy VI, Adam Grotkowski z klasy VI i Cyprian Papis z oddziału przedszkolnego.Trenerem drużyny jest Tadeusz Popis. W zawodach uczestniczyło 8 szkół .Teraz nasi mistrzowie przygotowują się do Mistrzostw Polski, które odbędą się 26 -28 maja w Pokrzywnej w województwie opolskim.GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!

  • Bezpieczna Młodość

   Bezpieczna Młodość

   Jubileusz 10-lecia Stowarzyszenia Bezpieczna Młodość im. "Grzegorza" w Józefowie

  • Witaj wiosno!

   Witaj wiosno!

   Witaj, Wiosno!

   Wiosna zawitała do nas! Coraz więcej słońca i zieleni dookoła. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły (oddział przedszkolny OB) przygotowali z tej okazji piękne przedstawienie. Nie mogło również zabraknąć wiosennych piosenek i zagadek dla publiczności.

    

   Witaj wiosno! - Obrazek 1

    

   Witaj wiosno! - Obrazek 2

  • BOHATERON

   BOHATERON

   BOHATERON - Obrazek 1

  • ANTYSMOGOWY HAPPENING

   ANTYSMOGOWY HAPPENING

   Dnia 9 marca 20119 r. uczniowie z koła artystycznego pod kierunkiem p.Ani zaprezentowali tańce i piosenki na temat smogu. Akcja organizowana była przez Miasto Józefów. Na zakończenie uczniowie klas 6 j. Bartek S. Amelia K. i Pola S. zaśpiewali piosenkę pt: Pięknie żyć.

    

   ANTYSMOGOWY HAPPENING - Obrazek 1

   ANTYSMOGOWY HAPPENING - Obrazek 2

   ANTYSMOGOWY HAPPENING - Obrazek 3

   ANTYSMOGOWY HAPPENING - Obrazek 4

   ANTYSMOGOWY HAPPENING - Obrazek 5

   ANTYSMOGOWY HAPPENING - Obrazek 6

   ANTYSMOGOWY HAPPENING - Obrazek 7

   ANTYSMOGOWY HAPPENING - Obrazek 8

   ANTYSMOGOWY HAPPENING - Obrazek 9

  • OLIMPIADA SZKOLNA

   OLIMPIADA SZKOLNA

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

   Józefów: Szkolna olimpiada w SP nr 1

   Rywalizacja pod okiem mistrzów

    

   Żeby przeprowadzić zawody sportowe, nie potrzeba ogromnej hali, czasem wystarczą chęci i zaangażowanie nauczycieli. Doskonałym przykładem jest Szkoła Podstawowa im. Olofa Palmego w Józefowie, gdzie odbyły się IX halowe igrzyska sportowe, a uczniowie rywalizowali na korytarzu

    

   Wojtek Siergiejuk

    

   Już w przyszłym roku szkolnym w józefowskiej „Jedynce” powstanie klasa sportowa o profilu lekkoatletycznym i gier zespołowych. Placówka zyska także dużą halę sportową. Na razie obiekt jest jeszcze w budowie, a dzieci ćwiczą na szkolnych korytarzach. Trudności lokalowe nie przeszkodziły jednak w zorganizowaniu cyklicznej imprezy, jaką są halowe igrzyska. W tym roku była to już dziewiąta edycja.

   Jak zwykle olimpiadę wspierali znani sportowcy, w tym niezawodny przyjaciel szkoły, mistrz olimpijski w pięcioboju nowoczesnym Dariusz Goździak, któremu towarzyszyła znakomita skoczkini wzwyż Urszula Kielan. Rywalizacji młodych sportowców kibicowali także wiceburmistrz Józefowa Piotr Gąszcz oraz wychowanek organizatora zawodów nauczyciela wf-uMariana Podrażki – Tomasz Oleksiak.

    Sama rywalizacja rozpoczęła się od zawodów drużynowych. W tym roku po raz pierwszy dla pierwszoklasistów zorganizowano zawody o puchar przechodni dyrektora szkoły. Dziesięcioosobowe reprezentacje pierwszaków z trzech klas rywalizowały na lekkoatletycznym torze sprawnościowym.Bardzo przydał się sprzęt użyczony w ramach programu PZLA-LDK Liczył się łączny czas osiągnięty przez wszystkich zawodników. Najszybsi byli uczniowie klasy Ic. O tym, jak zacięta to była rywalizacja, świadczy fakt, że po pokonaniu toru przez 10 uczniów różnica między drugą a trzecią drużyną wyniosła zaledwie dwie sekundy.

   Gdy rywalizacja pierwszaków dobiegła końca, korytarz szybko zamienił się w skocznię wzwyż. To dyscyplina szczególnie bliska Urszuli Kielan, więc mistrzyni nie ograniczała się jedynie do kibicowania z ławki, ale czynnie sędziowała i na gorąco udzielała rad po nieudanych próbach.

    Tymczasem na drugim korytarzu Dariusz Goździak swoim podopiecznym z zajęć „Kumulacja aktywności” zorganizował zawody w trójboju nowoczesnym. Zdaniem mistrza w józefowskiej „Jedynce” drzemie wiele sportowych talentów i jeśli tylko wystarczy im zapału i wytrwałości w treningach, być może zasilą kadrę narodową w wielu dyscyplinach. Mistrz zapowiedział też, że obejmie honorowym patronatem nowo utworzoną klasę sportową w „Jedynce”.

    

   OLIMPIADA SZKOLNA - Obrazek 1

   OLIMPIADA SZKOLNA - Obrazek 2

   OLIMPIADA SZKOLNA - Obrazek 3

    

   OLIMPIADA SZKOLNA - Obrazek 4

   OLIMPIADA SZKOLNA - Obrazek 5

   OLIMPIADA SZKOLNA - Obrazek 6

    

   OLIMPIADA SZKOLNA - Obrazek 7 OLIMPIADA SZKOLNA - Obrazek 8 

  • BEZPIECZNY UCZEŃ

   BEZPIECZNY UCZEŃ

      „Bezpieczny Uczeń” – spotkania  policjantów Sekcji Profilaktyki Społecznej Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji z uczniami naszej szkoły.

       15.03.2019 r. i 19.03.2019 r. policjanci zorganizowali dla uczniów klas I-VI i oddziałów przedszkolnych zajęcia profilaktyczno-edukacyjne. Celem spotkań było zachęcenie uczniów zagrożonych wypadkami drogowymi do poznania i stosowania zasad bezpiecznego poruszania się po drogach, noszenia elementów odblaskowych ze względu na swoje bezpieczeństwo.

   Pamiętajmy! Poprawa widoczności pieszych i rowerzystów może wpłynąć realnie na zmniejszenie liczby wypadków drogowych, zwłaszcza tych, które niosą za sobą poważne skutki.

   BEZPIECZNY UCZEŃ - Obrazek 1

    

   BEZPIECZNY UCZEŃ - Obrazek 2

    

   BEZPIECZNY UCZEŃ - Obrazek 3

   BEZPIECZNY UCZEŃ - Obrazek 4

   BEZPIECZNY UCZEŃ - Obrazek 5

   BEZPIECZNY UCZEŃ - Obrazek 6

   BEZPIECZNY UCZEŃ - Obrazek 7

    

    

    

  • IX SZKOLNE IGRZYSKA SPORTOWE 2019

   IX SZKOLNE IGRZYSKA SPORTOWE 2019

   21 marca 2019 r. w godz. 15 30 – 17 45

   IX SZKOLNE IGRZYSKA SPORTOWE 2019

   w SP nr 1 w Józefowie

   Konkurencje:

   1. Sprawnościowy tor przeszkód dla uczniów klas I – górny hol / zawody sportowe do 16 30/.
   2. Skok wzwyż dla uczniów klas II –VI objętych programem „Lekkoatletyka dla każdego”- górny hol.
   3. Pięciobój nowoczesny – uczniowie uczęszczający na zajęcia „Kumulacja Aktywności” – trener Dariusz Goździak  – dolny hol

   - strzelanie z bieganiem

   - szermierka

   Warunkiem uczestnictwa jest pisemna zgoda rodziców przygotowana przez trenera M. Podrażko.

  • SPOTKANIE AUTORSKIE Z AGNIESZKĄ MIELECH

   SPOTKANIE AUTORSKIE Z AGNIESZKĄ MIELECH

   12.03.2019 r. naszą szkolę odwiedziła pani Agnieszka Mielch, autorka serii książek „Emi i Tajny Klub Superdziewczyn”. Spotkała się ona z uczniami klas drugich i trzecich. Przygotowała dla dzieci specjalną prezentację, opowiedziała o sobie, o bohaterach serii, a także przedstawiła inne książki, związane z Emi („Szkolnik”, „Tajny dziennik”, książki kreatywne).

   Autorka rozmawiała z dziećmi o ich zainteresowaniach czytelniczych i przy pomocy pani Justyny Płocicy (zaangażowanej w promocję serii) przeprowadziła warsztaty. Uczniowie zapoznali się z informacjami o trzech kobietach, które wiele osiągnęły w życiu dzięki swojemu uporowi i wytrwałości (Emma Watson, Beyonce, Malala). Następnie dzieci wypełniały formularze sprawdzające, co zapamiętały, a w nagrodę otrzymywały kolorowe plany lekcji i zakładki.

   Później był czas na autografy i do Autorki ustawiła się długa kolejka. Książki można było kupić wcześniej w bibliotece szkolnej. Niektórzy uczniowie mieli ich po kilka i koniecznie chcieli mieć podpisy na wszystkich egzemplarzach! Kto książki nie miał, dostawał autograf na specjalnym, okolicznościowym kartoniku oraz zakładkę.

   Spotkanie przebiegło w miłej i przyjaznej atmosferze. Dzieci chętnie odpowiadały na pytania i dzieliły się swoimi przemyśleniami.

   Później obie panie zjadły obiad w szkolnej stołówce. Smakował im i rosół, i drugie danie (mięso z rosołu w sosie chrzanowym, do tego ziemniaki, surówka z marchewki i jabłek oraz kompot). Na pamiątkę otrzymały kwiaty, trzy części „Spacerownika Józefowskiego” oraz folder naszej szkoły. Pani Agnieszka Mielech stwierdziła, że chętnie znów nas odwiedzi. Zapraszamy!

   Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor za sfinansowanie spotkania.

    

   p. Agnieszka Laskowska

   SPOTKANIE AUTORSKIE Z AGNIESZKĄ MIELECH - Obrazek 1

    

   SPOTKANIE AUTORSKIE Z AGNIESZKĄ MIELECH - Obrazek 2

    

   SPOTKANIE AUTORSKIE Z AGNIESZKĄ MIELECH - Obrazek 3

    

   SPOTKANIE AUTORSKIE Z AGNIESZKĄ MIELECH - Obrazek 4

    

   SPOTKANIE AUTORSKIE Z AGNIESZKĄ MIELECH - Obrazek 5

    

   SPOTKANIE AUTORSKIE Z AGNIESZKĄ MIELECH - Obrazek 6

    

   SPOTKANIE AUTORSKIE Z AGNIESZKĄ MIELECH - Obrazek 7

    

   SPOTKANIE AUTORSKIE Z AGNIESZKĄ MIELECH - Obrazek 8

    

   SPOTKANIE AUTORSKIE Z AGNIESZKĄ MIELECH - Obrazek 9

    

  • ZA CIOSEM

   ZA CIOSEM

    

    

    

    

    

    

    

   KUMULACJA AKTYWNOŚCI - ZAJĘCIA Z MISTRZEM SPORTU P. DARIUSZEM GOŹDZIAKIEM I P. MARIANEM PODRAŻKO

    

   Jeden mistrz olimpijski pożyczył drugiemu swój sprzęt a dzieciaki mają z tego wielką frajdę. W józefowskiej „Jedynce”  w ramach zajęć „Kumulacja Aktywności” po zajęciach z szermierki przyszedł czas na… strzelectwo. A sprzętu do tych zajęć użyczył sam mistrz olimpijski w pięcioboju nowoczesnym z Montrealu Janusz Gerard Pyciak-Peciak

    

   Wojtek Siergiejuk

    

   Pod koniec ubiegłego roku na naszych łamach pisaliśmy o ciekawych zajęciach pozalekcyjnych, jakie wuefista Marian Podrażko wspólnie z mistrzem olimpijskim w pięcioboju nowoczesnym Dariuszem Goździakiem od kilku miesięcy organizuje dzieciakom w Szkole Podstawowej nr 1 im. Olofa Palmego w Józefowie. O prowadzonym przez Fundację Lotto programie szerzej pisaliśmy w grudniowym numerze „Linii Otwockiej”, więc skupmy się na tym, co dzieje się na zajęciach w „Jedynce”. A dzieje się tam wiele ciekawego. Gdy dzieciaki w miarę opanowały sztukę władania floretem a także, co ciekawe, sędziowania i wydawania poleceń w fachowym języku… po francusku, mistrz Goździak poszedł za ciosem i postanowił wprowadzić kolejną konkurencję ze swojej dyscypliny – strzelectwo. Wielce pomocny w tym okazał się prywatny sprzęt treningowy innego mistrza olimpijskiego w pięcioboju nowoczesnym(Montreal 1976), a także wielokrotnego mistrza Świata w tej dyscyplinie(dwukrotnie indywidualnie i trzykrotnie drużynowo) Janusza Pyciaka-Peciaka. – Postanowiłem wykorzystać znajomość z Januszem i fakt, że przed rokiem wrócił do Polski ze Stanów Zjednoczonych, gdzie był trenerem pięcioboju nowoczesnego. Gdy dowiedział się, czemu ma to służyć, bez wahania wypożyczył mi swój sprzęt – mówi Dariusz Goździak.

               Tym samym mistrz sprawił dzieciakom ogromną frajdę. Choć wielu, szczególnie z najmłodszych klas miało problem z utrzymaniem pistoletu w dłoni czy prawidłową postawą strzelecką, to niektórzy wykazywali się naprawdę sokolim okiem w tym nierzadko dziewczęta. I nawet sam olimpijczyk przyznał, że niektórzy z nich to dobry „materiał” na przyszłych mistrzów pięcioboju nowoczesnego.

    

   ZA CIOSEM - Obrazek 1

    

   ZA CIOSEM - Obrazek 2

    

   ZA CIOSEM - Obrazek 3

    

   ZA CIOSEM - Obrazek 4

    

   ZA CIOSEM - Obrazek 5

    

    

    

  • XXVIII Międzynarodowy Turniej w Piłce Nożnej Halowej

   XXVIII Międzynarodowy Turniej w Piłce Nożnej Halowej

   1.02.2019 r. uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy wzięli udział XXVIII Międzynarodowym Turnieju w Piłce Nożnej Halowej organizowanym przez Katolickie Stowarzyszenie Sportowe Rzeczpospolitej Polskiej. Rozgrywki odbyły się na terenie Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Po trudnych zmaganiach z rywalami nasi uczniowie zdobyli pierwsze miejsce w roczniku 2007. Sportowa rywalizacja przysporzyły wszystkim wiele radości i niezapomnianych wrażeń.

    

   Ks. Jan Łaski 

    

   XXVIII Międzynarodowy Turniej w Piłce Nożnej Halowej - Obrazek 1

    

   XXVIII Międzynarodowy Turniej w Piłce Nożnej Halowej - Obrazek 2

    

   XXVIII Międzynarodowy Turniej w Piłce Nożnej Halowej - Obrazek 3

   XXVIII Międzynarodowy Turniej w Piłce Nożnej Halowej - Obrazek 4

    

   XXVIII Międzynarodowy Turniej w Piłce Nożnej Halowej - Obrazek 5

    

    

   XXVIII Międzynarodowy Turniej w Piłce Nożnej Halowej - Obrazek 6

    

    

   XXVIII Międzynarodowy Turniej w Piłce Nożnej Halowej - Obrazek 7

    

  • MALI NAUKOWCY

   MALI NAUKOWCY

   W lutym uczniowie klas trzecich wzięli udział w interaktywnych Warsztatach Małego Naukowca. Pobudziły one wyobraźnię dzieci, a także zapoznały je z fascynującym światem chemii i fizyki. Pod nadzorem osób prowadzących można było wykonać proste i bezpieczne doświadczenia, które wzbudziły ogromne zainteresowanie wśród uczniów.

    

    

  • WYGRAŁA SZANSĘ

   WYGRAŁA SZANSĘ

                                Amelia Kaczmarczyk „Wygrała Szansę”

    

   12.02.2019 r. w MOK-u  w Józefowie zostały przeprowadzone  eliminacje miejskie do ogólnopolskiego konkursu wokalnego „Wygraj szansę”.

   Jury w składzie:

   1. Ewa Jurkiewicz – absolwentka kierunku Dyrygentura Chóralna na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie, dyrygentka kilku chórów, w tym józefowskich zespołów Mokka i Mała Mokka, nauczyciel śpiewu, organizator wykładów tematycznych, koncertów otwartych i warsztatów wokalnych;
   2. Ewa Gapon – wokalistka z międzynarodowym doświadczeniem, aktorka, autorka piosenek;
   3. Krystyna Olesińska – konferansjer, autorka scenariuszy koncertów, wokalistka, Rzecznik Prasowy Burmistrza Miasta Józefowa.

    

   wytypowało reprezentantkę Józefowa - Amelię Kaczmarczyk, uczennicę klasy 6a naszej szkoły.

   To nie pierwszy sukces Amelki. W swoim dorobku ma ona liczne osiągnięcia.  Jest laureatką wielu konkursów, m.in. XX Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd w Puławach, XIV Ogólnopolskiego Konkursu „Młode Talenty Muzyczne”, V Praskiego festiwalu Piosenki. Otrzymała Grand Prix i Nagrodę Publiczności w XXI Otwartym Konkursie Wokalno – Muzycznym Debiuty 2015 r w Warszawie, 1 miejsce w XVI Edycji Konkursu Piosenkarskiego Tulipanada 2018, 1 miejsce w Powiatowym Konkursie Pieśni Patriotycznej „Wszystko co mamy, Polsce oddamy”, 1 miejsce w XXVII Ogólnopolskim Festiwalu „Przebój Mamy i Taty”, 1 miejsce w przesłuchaniach do III edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej. Otrzymała Nagrodę Specjalną w Przeglądzie Pieśni Patriotycznej Viva Polonia w MOK-u w Legionowie.

    

   Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

  • PRÓBA SPRAWNOŚCIOWA

   PRÓBA SPRAWNOŚCIOWA

    

    

    

   Szanowni Państwo,

    

   Dyrektor  Szkoły Podstawowej nr 1 w Józefowie informuje, że  1 marca 2019 r. (piątek) zostanie przeprowadzona próba sprawności fizycznej  kwalifikująca  uczniów do 4  klasy sportowej.

    

   Miejsce przeprowadzenia próby – hala sportowa przy Szkole Podstawowej nr 2 (ul. Sienkiewicza 4).

   Zbiórka uczniów  przed SP1 – 11.40, a następnie – pod opieką trenerów – przejazd autokarem do SP2.

   Powrót do SP1 – 13.15.

    

  • DZIEŃ OTWARTY KL.1

   DZIEŃ OTWARTY KL.1

   DZIEŃ OTWARTY KL.1 - Obrazek 1

  • 4 KLASA SPORTOWA

   4 KLASA SPORTOWA

   REKRUTACJA DO KLASY CZWARTEJ SPORTOWEJ NA ROK SZKOLNY 2019-2020

    

   4 KLASA SPORTOWA - Obrazek 1

    

   Zapraszamy do pobierania materiałów poniżej:

  • Wygraj szansę

   Wygraj szansę

   SZKOLNE  ELIMINACJE  DO OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU  „WYGRAJ SZANSĘ”

   22 stycznia 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Józefowie  odbyły się Szkolne Eliminacje do Ogólnopolskiego Programu „Wygraj szansę”.

   Jury w składzie:  Danuta Dobrońska, Kinga Karpińska – Łączyńska,  Jan Potyrało wyłoniło Amelię Kaczmarczyk, jako kandydata szkoły do miana reprezentanta gminy w programie „Wygraj szansę”.

   Jury konkusu:

   Jan Potyrało – przewodniczący (nauczyciel muzyki)

   Danuta Dobrońska – członek (kierownik świetlicy)

   Kinga Karpińska – Łączyńska – członek (nauczyciel wychowawca klasy 4b)

   Wygraj szansę - Obrazek 1

    

   Wygraj szansę - Obrazek 2

   Wygraj szansę - Obrazek 3

   Wygraj szansę - Obrazek 4

   Wygraj szansę - Obrazek 5

  • Przywróćmy uśmiech

   Przywróćmy uśmiech

    

    

    

    

    

    

    

   Akcja „Przywróćmy Dzieciom uśmiech”- zbiórka makulatury
   W dniach 13 – 14 lutego 2019 r. organizowana będzie akcja , której celem jest
   zaktywizowanie całej społeczności szkolnej do działań związanych z segregacją odpadów – praktyczna
   edukacja ekologiczna, wdrażaniem uczniów do ochrony środowiska poprzez pozyskiwanie surowców
   wtórnych. Priorytetem zbiórki makulatury oprócz aspektu ekologicznego jest pozyskiwanie środków
   finansowych na pomoc Rodzinnym Domom Dziecka. Pomoc będzie realizowana w szczególności
   przez: dofinansowanie remontów i wyposażenia placówek, finansowanie zakupu podręczników
   i przyborów szkolnych, zakup zabawek i środków higienicznych, organizowanie i finansowanie
   wyjazdów wakacyjnych, opłaty za zajęcia sportowe i rekreacyjne.
   Zasady zbiórki makulatury:
   1. Zbiórka makulatury prowadzona będzie w dniach 13 – 14 lutego w godzinach 8:00 – 16:00.
   2. Dostarczona makulatura powinna być zważona i spakowana w paczki.
   3. Zważoną i opisaną nazwiskiem i klasą makulaturę należy zostawiać w wyznaczonym do tego
   miejscu.

   KONKURS „ZBIÓRKA MAKULATURY”
   Zasady przyznawania punktów w konkursie międzyklasowym
   1. Każdy uczeń, który przyniesie makulaturę w ilości co najmniej 5 kg zdobywa dla klasy 2 punkty.
   2. Uczniowie, którzy indywidualnie przyniosą najwięcej, zyskują dla klasy dodatkowe punkty:
   I miejsce – 8 punktów
   II miejsce – 6 punktów
   III miejsce – 4 punkty,
   3. Klasy, które uzbierają największą ilość makulatury otrzymują:
   I miejsce – 10 punktów
   II miejsce – 8 punktów
   III miejsce – 6 punktów,
   4. Zwycięzcą konkursu zostanie ta klasa, która zbierze największą ilość makulatury.
   5. Ogłoszenie ostatecznych wyników oraz wręczenie nagród odbędzie się na początku marca 2019 r.

   Zapraszamy do licznego udziału w zbiórce makulatury i pomóżmy przywrócić dzieciom uśmiech.

  • LIST PREZYDENTA RP

   LIST PREZYDENTA RP

   LIST PREZYDENTA RP - Obrazek 1

  • Wycieczka klasy 6a do Studia Telewizyjnego w Warszawie.

    

   Nowy - 2019 Rok rozpoczął się dla naszej klasy bardzo ciekawie.

   7 stycznia udaliśmy się na wycieczkę autokarową do stolicy, aby przeżyć niezapomnianą przygodę w Studiu Telewizyjnym Pozytywnej Wibracji inteGRA!Tv.  Poprzez zabawę  poznaliśmy tajniki wystąpień publicznych: redaktorów, dziennikarzy i prezenterów telewizyjnych.

   Dowiedzieliśmy się, w jaki sposób skonstruowane są studia telewizyjne i jak działają zamontowane w nich sprzęty: kamery, światła, miksery.

   Poznaliśmy ciekawostki związane z telewizją i sekrety telewizyjnej produkcji. Atrakcją dla moich rówieśników było przebranie  się i parodiowanie  znanych  postaci ze świata sztuki: piosenkarza, malarza, pisarza i udzielanie wywiadu . Pokazali oni swoje umiejętności aktorskie.  Uczestników wycieczki zainteresowały rozgrywki klasowe, na przykład: klasowiada,  kalambury. Wszyscy wykazali się niesamowitymi zdolnościami do odgadywania zagadek.

   Niektórzy  koledzy  wcielili się w prowadzących pogodę przy telebimie i zaprezentowali ją widzom.

   Wycieczka była niezwykle ciekawa i pouczająca. Myślę, że każdy wrócił z niej zadowolony.

   Na pamiątkę tego radosnego dnia wszyscy ustawiliśmy się do wspólnego zdjęcia i z uśmiechem pożegnaliśmy Studio Pozytywnej Wibracji.

                                                                    Oliwia Krystosiak 6a

    - Obrazek 1

    - Obrazek 2

    

    - Obrazek 3

    - Obrazek 4

     - Obrazek 5

    - Obrazek 6

    - Obrazek 7 

    - Obrazek 8

    - Obrazek 9

    - Obrazek 10

    - Obrazek 11 - Obrazek 12

  strona:

  Aktualności

  Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Olofa Palmego
   ul.Mickiewicza 11, 05-420 Józefów
  • (22) 789-21-12

  Mapa