MENU

MENU

    Stołówka

    Naliczenia miesięczne

    Naliczenie obiadów za miesiąc I 2018 z uwzględnieniem odliczeń za poprzedni miesiąc

     WYŻYWIENIE CAŁODZIENNE

    Lp. Imię i Nazwisko Saldo na nast. m-c Naliczenie za I  Kwota do zapłaty za I 2018
    1. Bartczak Rozalia 35,00 84,00 49,00
    2. Baryga Szymon  0,00 84,00 84,00
    3. Biegaj Antoni 0,00 84,00 84,00
    4. Bocian Nina 0,00 84,00 84,00
    5. Brodowicz Jan 14,00 84,00 70,00
    6. Dąbrowska Weronika 21,00 84,00 63,00
    7. Dejkało Paulina -336,00   336,00
    8. Domańska Michalina 28,00 84,00 56,00
    9. Fijołek Emilia 70,00 84,00 14,00
    10. Gasek Maja 0,00 84,00 84,00
    11. Głowala  Nikodem 49,00 84,00 35,00
    12. Gola Teresa 0,00 84,00 84,00
    13. Grzegrzółka Aleksander 21,00 84,00 63,00
    14. Jabłonowski Antoni 49,00 84,00 35,00
    15. Jaciubek Marika 0,00 84,00 84,00
    16. Kamińska  Lena  0,00 84,00 84,00
    17. Kasprzak Zofia 0,00 84,00 84,00
    18. Kępka Adrian -105,00 84,00 189,00
    19. Kilarska Kalina 7,00 84,00 77,00
    20. Kloch Matylda 0,00 84,00 84,00
    21. Kondracka Wiktoria 7,00 84,00 77,00
    22. Kowalski Mateusz 7,00 84,00 77,00
    23. Kozłowska Marta -14,00 84,00 98,00
    24. Kozłowski Jakub 0,00 84,00 84,00
    25. Krawczak Paweł 21,00 84,00 63,00
    26. Królewska Rozalia 14,00 84,00 70,00
    27. Kublik Wiktoria -14,00 84,00 98,00
    28. Kucharczyk Antonina 0,00 84,00 84,00
    29. Kucharski Błarzej 7,00 84,00 77,00
    30. Kuczyński Piotr 7,00 84,00 77,00
    31. Lajfert Kaja 0,00 84,00 84,00
    32. Małkiński Antoni 0,00   0,00
    33. Młot Martyna 21,00 84,00 63,00
    34. Morabito Karol -294,00   294,00
    35. Oleśkiewicz Szymon 7,00 84,00 77,00
    36. Ornoch Miłosz 21,00 84,00 63,00
    37. Osęka Laura 3,00 84,00 81,00
    38. Pawłowski Jan 56,00 84,00 28,00
    39. Pisarska Adrianna 7,00 84,00 77,00
    40. Piszczek Jarosław 14,00   -14,00
    41. Podolski Nikodem 0,00 84,00 84,00
    42. Pszczoła Nikola -112,00 84,00 196,00
    43. Pudełek Maciej 21,00 84,00 63,00
    44. Rogowska Zosia 7,00 84,00 77,00
    45. Sadowski Jakub 7,00 84,00 77,00
    46. Sarakhman Daria  42,00 84,00 42,00
    47. Siekaczyński Seweryn 42,00 84,00 42,00
    48. Sierpińska Dominika 0,00 84,00 84,00
    49. Szałkowski Szymon 168,00 84,00 -84,00
    50. Szewczyk Martyna 7,00 84,00 77,00
    51. Szewczyk Zuzanna 7,00 84,00 77,00
    52. Szwed Aleksander 42,00 84,00 42,00
    53. Trojanowski Igor -70,00 84,00 154,00
    54. Włodarska  Julia  -98,00 84,00 182,00
    55. Zabłocki Michał 70,00 84,00 14,00
    56. Zając Tomasz 14,00 84,00 70,00
    57. Zaręba Zosia 42,00 84,00 42,00
    58. Zawadka Maja  7,00 84,00 77,00
    59. Kitaj Roman 0,00 84,00 84,00
    60.        
      RAZEM -81,00 4620,00 4701,00
             
      CAŁY OBIAD      
    Lp. Imię i Nazwisko Saldo na nast. m-c Naliczenie za I Kwota do zapłaty za  I 2018
    1. Adrich Marta 4a 4,50 54,00 49,50
    2. Baryga Lena 3f 4,50 54,00 49,50
    3. Biedka Stanisław 2a 14,00 54,00 40,00
    4. Biegaj Adam 5b 33,00 54,00 21,00
    5. Błoński Bartosz 1a 18,00 54,00 36,00
    6. Borkowski Antoni 3a 22,50 54,00 31,50
    7. Boukhiar Maja 3d 0,00 54,00 54,00
    8. Boukhiar Sara 5b 91,50 54,00 -37,50
    9. Burakowska Aleksandra 3e 9,00 54,00 45,00
    10. Burakowski Wiktor 1b 4,50 54,00 49,50
    11. Choiński Igor 4c 0,00 54,00 54,00
    12. Choiński Jakub 2 36,00 54,00 18,00
    13. CieślińsKA Natalia 5d 19,00 54,00 35,00
    14. Czerwonka Emilia 6b 49,50   -49,50
    15. Delega Martyna 6c 0,00 54,00 54,00
    16. Dobov Ida 1b 31,00 54,00 23,00
    17. Dobryn Glafira 3e -173,50   173,50
    18. Dobrzyński Robert 4b 4,50 54,00 49,50
    19. Drabik Pola 4f 117,00 54,00 -63,00
    20. Drewniak Filip 3f 153,00 54,00 -99,00
    21. Drosio Karol 1a 25,50 54,00 28,50
    22. Dzierzęcka Pola 4c -67,50 54,00 121,50
    23. Enez  Denis 5d 7,00 54,00 47,00
    24. Florek Jan 2b 22,50 54,00 31,50
    25. Gańko Jakub 4a 13,50 54,00 40,50
    26. Garda Weronika 5d 9,00 54,00 45,00
    27. Gawrońska Wiktoria 2b 40,50 54,00 13,50
    28. Głębicka Helena 3e 58,50 54,00 -4,50
    29. Godlewska Oliwia 1b 4,50 54,00 49,50
    30. Grajeta  Antonina 3e 29,00 54,00 25,00
    31. Grotkowska Lucyna 3d 0,00 54,00 54,00
    32. Grotkowski Adam5b 0,00 54,00 54,00
    33. Hrycz Juliusz 4f 22,50 54,00 31,50
    34. Iwanowski Fabian 3c -0,50 54,00 54,50
    35. Jakimowicz Zuzanna 3c 31,50 54,00 22,50
    36. Jankowska Zuzanna 3b 5,00 54,00 49,00
    37. Jedliński Jędrzej 1b 4,50 54,00 49,50
    38. Joskowski Patryk 4c 9,00 54,00 45,00
    39. Jóźwik Justyna 3d 0,00 54,00 54,00
    40. Kamiński Karol 4b 11,00 54,00 43,00
    41. Kilarska Lidia 3f 95,50 54,00 -41,50
    42. Kilim Mateusz 4f 4,50 54,00 49,50
    43. Kloch Jakub 6c 11,50 54,00 42,50
    44. Klukowski Maciej 1a 4,50 54,00 49,50
    45. Kołodziejczyk Franciszek 3f 4,50 54,00 49,50
    46. Kołodziejczyk Maria 6b 9,00 54,00 45,00
    47. Kołtonowski Konrad 4a 18,00 54,00 36,00
    48. Kośmicka Blanka 3f 0,00 54,00 54,00
    49. Kowalczyk Bartosz 5b -67,50 54,00 121,50
    50. Kowalczyk Tomasz 3b 10,50 54,00 43,50
    51. Krupa Ola 6b 24,00 54,00 30,00
    52. Kruszyńska Daria 4f 0,00 54,00 54,00
    53. Kuczyńska Marta 5c 36,00 54,00 18,00
    54. Kultys Jan 1a -72,00 54,00 126,00
    55. Kurzawa Mikołaj 3d 0,00 54,00 54,00
    56. Kuszpit Alan 1a 9,50 54,00 44,50
    57. Kuśmirek Ignacy 1a 0,00 54,00 54,00
    58. Kuźmiak Sebastian 2a 22,50 54,00 31,50
    59. Lajfert Tymon 3c 4,50 54,00 49,50
    60. Licbarski Kamil 6c 4,50 54,00 49,50
    61. Łączyńska Laura 19 0,00 54,00 54,00
    62. Maciejski Igor 3a 25,50 54,00 28,50
    63. Makaruk Magdalena 6b 0,00 54,00 54,00
    64. Malik Cezary 4d 22,50 54,00 31,50
    65. Malinowski Damian 3b 45,00 54,00 31,50
    66. Małkowska Maja 4c 0,00 54,00 54,00
    67. Michalczak Natalia 2b 9,00 54,00 45,00
    68. Michalczak Patryk 4b 27,00 54,00 27,00
    69. Michalski Krzysztof 3a 0,00 54,00 54,00
    70. Michalski Przemek 3a 0,00 54,00 54,00
    71. Michałowski Oskar 1a 30,00 54,00 24,00
    72. Mikuciński Bartosz 5b 0,00 54,00 54,00
    73. Młodkowski Maksymilian 1b -67,00 54,00 121,00
    74. Niedźwiecka Dagmara 6a 32,00 54,00 22,00
    75. Nowak Martyna 1a 22,50 54,00 31,50
    76. Ognicha Antoni 3c 9,00 54,00 45,00
    77. Okunieski Michał 4c 4,50 54,00 49,50
    78. Okuniewska Magdalena 6a 22,50 54,00 31,50
    79. Olesiński Krzysztof 1b 4,50 54,00 49,50
    80. Olzacka Maja 1a 0,00 54,00 54,00
    81. Orłowski Olek 5d 0,00 54,00 54,00
    82. Ornat Oliwia 5d 4,50 54,00 49,50
    83. Ornoch Jeremi 4d 0,00 54,00 54,00
    84. Osęka Gabriela 4c 0,00 54,00 54,00
    85. Ostrowska Maja 1a 73,50 54,00 -19,50
    86. Pawlak Marianna 1a 0,00 54,00 54,00
    87. Pawlak Ula 1a 0,00 54,00 54,00
    88. Pawlak Witek 3a 4,50 54,00 49,50
    89. Pawłowski Stanisław 6b -3,00 54,00 57,00
    90. Pielak Jakub 4b 11,00 54,00 43,00
    91. Pietroń Jakub 1b 29,00 54,00 25,00
    92. Pisarska Nikola 1a 4,50 54,00 49,50
    93. Prywata Dorota 1a 0,00 54,00 54,00
    94. Prywata Krzysztof 4f 153,00 54,00 -99,00
    95. Puchalska Natalia 4e 4,50 54,00 49,50
    96. Rejf Dawid 4b 20,00 54,00 34,00
    97. Rogowiec Marcel 3d 9,00 54,00 45,00
    98. Sadowiak Jakub 3a 0,00 54,00 54,00
    99. Sadowiak Maja 3a 28,00 54,00 26,00
    100. Sadowska Maja 4e 4,50 54,00 49,50
    101. Sawka Antoni 4a 13,50 54,00 40,50
    102. Siekaczyński Maksymilian 4b 27,00 54,00 27,00
    103. Sierakowska Maja 3e 4,50 54,00 49,50
    104. Sierakowski Jakub 4a 9,00 54,00 45,00
    105. Sierpińska Gabrysia 3f 4,50 54,00 49,50
    106. Sierpińska Karolina 5b 4,50 54,00 49,50
    107. Skup  Sandra 5d -68,00 54,00 122,00
    108. Sławiński Jakub 4d 1,00 54,00 122,00
    109. Sońta Dominika 3f 9,00 54,00 45,00
    110. Stasiuk Karolina 3e 0,00 54,00 54,00
    111. Stepień dąbrowski Lucian 6c 5,00 54,00 49,00
    112. Stępień Jakub 3f 0,00 54,00 54,00
    113. Szalak Jakub5c 72,00 54,00 -18,00
    114. Szalak Krzysztof 5c 36,00 54,00 18,00
    115. Szepeluk Mateusz 3a 9,00 54,00 45,00
    116. Szumski Franek 3c 54,00 54,00 0,00
    117. Szwed Dominik 4c 67,50 54,00 -13,50
    118. Szymańska Iwona 4e 22,50 54,00 31,50
    119. Szymański Jan 2a 4,50 54,00 49,50
    120. Szymański Mateusz 1b 18,50 54,00 35,50
    121. Tomecki Filip 4d 72,00 54,00 -18,00
    122. Twardowska Zuzanna 3a 25,00 54,00 29,00
    123. Urbaniak Mateusz 4b 0,00 54,00 54,00
    124. Wiśniowski Filip 3a 22,50 54,00 31,50
    125. Witkowska Weronika 1a 0,00 54,00 54,00
    126. Wyrwas Pola 3d 30,00 54,00 24,00
    127. Zabłocka Lena 2a -4,00 54,00 58,00
    128. Zieliński Karol 5b 0,00 54,00 54,00
    129. Zieliński Mateusz 4a 18,00 54,00 36,00
    130. Zielony Adrian 2a 8,00 54,00 46,00
    131. Zimnitskiy Bogdan 3f 9,00   -9,00
    132. Zyhmunt Vadym 1b 27,00 54,00 27,00
    133.        
        1 814,50 6 966,00 5 243,00
             
      II DANIE      
    Lp. Imię i Nazwisko Saldo na nast. m-c Naliczenie za I Kwota do zapłaty za I 2018
    1. Adamska Gabrysia 5c 3,50 42,00 38,50
    2. Banasiak Daria 4d 0,00 42,00 42,00
    3. Barabasz Iga 5b 3,50 42,00 38,50
    4. Barabasz Lena 4e 8,00 42,00 34,00
    5. Baracz Filip -49,00 42,00 91,00
    6. Bartczak Helena 2a 3,50 42,00 38,50
    7. Bartula Gabrysia 4c 0,00 42,00 42,00
    8. Basiak Natalia 4f 3,50 42,00 38,50
    9. Bąk Antoni 4a 3,50 42,00 38,50
    10. Bednarczyk Witold 4d 31,00 42,00 11,00
    11. Bednarek Maja 5b 21,00 42,00 21,00
    12. Bieńko Tymoteusz 1b 3,50 42,00 38,50
    13. Bogdanowicz Krystian 5c 7,50 42,00 34,50
    14. Boguń Maciej 6a 52,50 42,00 -10,50
    15. Bonisławek Gabrysia 2a 14,00 42,00 28,00
    16. Borecka Dominika 5d 23,50 42,00 18,50
    17. Borys Jan 3c 17,50 42,00 24,50
    18. Borzęcka Zuzia 3f 7,50 42,00 34,50
    19. Brokon Emilia 3c 0,00 42,00 42,00
    20. Bronisz Damian 3f 126,50 42,00 -84,50
    21. Brzósko Zuzanna 3a 7,00 42,00 35,00
    22. Buzek Maksymilian 5a 0,00 42,00 42,00
    23. Bytniewski Jan 6b 17,50 42,00 24,50
    24. Cerlińska  Paula 3c 105,50 42,00 -63,50
    25. Citkowska Emilia 5c 3,50 42,00 38,50
    26. Citkowski Filip 4f 39,50 42,00 2,50
    27. Czajkowska Wiktoria 6c 70,00 42,00 -28,00
    28. Czarnecki Bartłomiej 3e 66,00 42,00 -24,00
    29. Czerniak Franciszek 4b 101,50 42,00 -59,50
    30. Czosnyka Maciej 3e  4,00 42,00 38,00
    31. Delega Michał 2a 7,00 42,00 35,00
    32. Długokęcka Julia 4d 0,00 42,00 42,00
    33. Długokęcka Zofia 2b 59,50 42,00 -17,50
    34. Dymarski Jakub 6b 52,00 42,00 -10,00
    35. Dziedzic Igor 5c 21,00 42,00 21,00
    36. Dzierzęcka Kaja 3b -42,40 42,00 84,40
    37. Fic Amelia 3f 7,00 42,00 35,00
    38. Foltyniewicz Maksymilian 4c 21,00 42,00 21,00
    39. Gagauz Valeria 3e 3,50 42,00 38,50
    40. Gąsiorowska  Edyta 4b 0,00 42,00 42,00
    41. Gietler Nina 10,50 42,00 31,50
    43. Gietler Sara 5b 7,00 42,00 35,00
    44. Gładek Julian 5a 3,50 42,00 38,50
    45. Goliasz Eliza 6a 24,00 42,00 18,00
    46. Goławski Kamil 4a 23,00 42,00 19,00
    47. Grabowski Mateusz 4e 31,50 42,00 10,50
    48. Grochola Jan 6b -8,00 42,00 50,00
    49. Grodzka Julia 4f 14,00 42,00 28,00
    50. Gromek Zuzanna 6a 24,50 42,00 17,50
    51. Grunt Paweł 2a  91,00 42,00 -49,00
    52. Grzegrzółka Natalia 3b 10,50 42,00 31,50
    53. Grzeszczak Kaja 5a 3,50 42,00 38,50
    54. Grzmil Pola 4b 7,40   -7,40
    55. Hejnik Ewa 6c 0,00 42,00 42,00
    56. Hrycz Antoni 1a 14,00 42,00 28,00
    57. Imasz Amelia 5c 14,00 42,00 28,00
    58. Imasz Mikołaj 3c 17,50 42,00 24,50
    59. Jabłoński Michał 5b 10,50 42,00 31,50
    60. Jackiewicz Kacper 4d -52,50 42,00 94,50
    61. Jagiełło Bartek 3b 7,00 42,00 35,00
    62. Jagiłło Zosia 6a 38,50 42,00 3,50
    63. Janczak Kornel 5c 3,50 42,00 38,50
    64. Jankowska Kornelia 2b 77,00 42,00 -35,00
    65. Jarek Grzegosz 4d 31,50 42,00 10,50
    66. Jaworska Maja 5c 3,50 42,00 38,50
    67. Jeżewski  Stefan 2b 24,50 42,00 17,50
    68. Jędrzejewska Wiktoria 3e -52,50 42,00 94,50
    69. Jokiel Julia 6a 38,50 42,00 3,50
    70. Jóźwiak Maryla 4c -126,00 42,00 168,00
    71. Kabulska Aleksandra 3d 7,00 42,00 35,00
    72. Kabulski Franciszek 5a 3,50 42,00 38,50
    73. Kaczmarczyk Amelia 5a 0,00 42,00 42,00
    74. Kaczmarczyk Gabrysia 4e 0,00 42,00 42,00
    75. Kamińska Anna 2b 0,00 42,00 42,00
    76. Kamińska Maria 5c 3,50 42,00 38,50
    77. Kamińska Weronika 3a 7,00 42,00 35,00
    78. Karbowski Wiktor 4e 17,50 42,00 24,50
    79. Karp Adrian 5a 3,50 42,00 38,50
    80. Karp Milan 3c 0,00 42,00 42,00
    81. Kasprzak Zuzanna 4a 3,50 42,00 38,50
    82. Kielan Magda 3b 0,00 42,00 42,00
    83. Kiełbasińska Maja 3e 0,00 42,00 42,00
    84. Kobus Zofia 3c 7,00 42,00 35,00
    85. Kocoń Antonina 4b 3,50 42,00 38,50
    86. Kolanecki Jan 4f 66,50 42,00 -24,50
    87. Kolas Valeria 2b -52,50 42,00 94,50
    88. Kołodziejczyk Marcelina 4b 16,50 42,00 25,50
    89. Kołodziejczyk Szymon 1b 96,00 42,00 -54,00
    90. Kopański Karol 3b 0,00 42,00 42,00
    91. Kopczyńska Julia 4c 28,00 42,00 14,00
    92. Kos Tadeusz 3d 23,00 42,00 19,00
    93. Koterwas Wiktoria 3a 0,00 42,00 42,00
    94. Kotow Jan 4d 7,00 42,00 35,00
    95. Koval Liza 4e  14,00 42,00 28,00
    96. Kowala Ptryk 4f  3,50 42,00 38,50
    97. Kowalska Olimpia 4a 3,50 42,00 38,50
    98. Kowalski Szymon 6b 0,00 42,00 42,00
    99. Krawczyk Kornel 3c 7,00 42,00 35,00
    100. Krystosiak Oliwia 5a 0,00 42,00 42,00
    101. Krzyżanowska Gabrysia 6a 52,50 42,00 -10,50
    102. Kubat Michał 5a 7,00 42,00 35,00
    103. Kujawa Michał 3e 56,50 42,00 -14,50
    104. Kuźma Małgorzata 3c 13,00 42,00 29,00
    105. Lajfert Sebastian 5c 14,00 42,00 28,00
    106. Lazurek Wiktoria 3e 115,50 42,00 -73,50
    107. Lemieszka Jan 6c 3,50 42,00 38,50
    109. Luty Ewelina  3,50 42,00 38,50
    110. Łazarczyk Wiktoria 3a 28,00 42,00 14,00
    111. Łukomska Amelia 4c 17,50 42,00 24,50
    112. Łuniewski Łukasz 14,50 42,00 27,50
    113. Łysiak Marta  6a 3,50 42,00 38,50
    114. Łysiak Paweł 6a 3,50 42,00 38,50
    115. Macios Piotr 4e 3,50 42,00 38,50
    116. Makaruk Adam 5a 59,50 42,00 -17,50
    117. Makaruk Mateusz 3d  32,00 42,00 10,00
    118. Makos Kacper 5a 0,00 42,00 42,00
    119. Makos Wiktoria 4b 0,00 42,00 42,00
    120. Makowska Daria 1b 7,00 42,00 35,00
    121. Makowska Weronika 5d 0,00 42,00 42,00
    122. Malinowska Julia 3b -17,50 42,00 59,50
    123. Małkinski Antoni 0b 1,00 42,00 41,00
    124. Matecka Natalia 4c 3,50 42,00 38,50
    125. Maziarz Franek 3c 0,00 42,00 42,00
    126. Maziarz Paweł 6b 0,00 42,00 42,00
    127. Mazurkiewicz Franciszek 3d 7,00 42,00 35,00
    128. Michalska Zuzanna 3d 38,50 42,00 3,50
    129. Michalski Aleksander 5c 49,00 42,00 -7,00
    130. Mikuciński Kamil 3d 6,50 42,00 35,50
    131. Miszyk Miński Euzebiusz 5A 17,50 42,00 24,50
    132. Młot Wiktor 3d 14,00 42,00 28,00
    133. Mroczek Wiktoria 3d 3,50 42,00 38,50
    134. Oboza Oliwia 6a 52,50 42,00 -10,50
    135. Oleśkiewicz Martyna 3c 10,50 42,00 31,50
    136. Olkowska Maria 3e 57,50 42,00 -15,50
    137. Olszewska Amelia 6c -52,50 42,00 94,50
    138. Olszewski Kamil  5c -49,00 42,00 91,00
    139. Oponowicz Bogusław 3b 17,50 42,00 24,50
    140. Oponowicz Nina 2a 3,50 42,00 38,50
    141. Orłowska Julia 3e  0,00 42,00 42,00
    142. Orłowska Milena 1b  14,00 42,00 28,00
    143. Osiak Igor 3d 0,00 42,00 42,00
    144. Osiak Julia 3c 3,50 42,00 38,50
    145. Osica Kacper 2b 11,00 42,00 31,00
    146. Osińska Joanna 3b 0,00 42,00 42,00
    147. Owczarczyk Jan 3b 31,00 42,00 11,00
    148. Paluszewski Przemek 3d 21,00 42,00 21,00
    149. Pałyska Anna 4f 7,00 42,00 35,00
    150. Partyka Molly 2b 4,00 42,00 38,00
    151. Perciak Oliwia 3b 3,50 42,00 38,50
    152. Perczyńska Oliwia 6c 84,00 42,00 -42,00
    153. Pietrucha Łukasz 4b 49,00 42,00 -7,00
    154. Płończak Filip 3a 0,00 42,00 42,00
    155. Płończak Lena 2b 55,50 42,00 -13,50
    156. Podolski Szymon 3c 7,00 42,00 35,00
    157. Polański Eryk 6a 3,50 42,00 38,50
    158. Przestrzelska Aleksandra 5a 83,50 42,00 -41,50
    159. Przybysz Wojte 2b 3,50 42,00 38,50
    160. Rendaszka Paulina 3,50 42,00 38,50
    161. Reszczyk Maja 6c -25,00 42,00 67,00
    162. Roguski Kamil 4d 0,00 42,00 42,00
    163. Rosłoniec Dawid 6a 7,00 42,00 35,00
    164. Rowicka Julia 5b 59,50 42,00 -17,50
    165. Różanowski Jan 3b 41,50 42,00 0,50
    166. Różycka Amelia 4f 11,00 42,00 31,00
    167. Rygielski Sebastian 5c 3,50 42,00 38,50
    168. Sadoch Krzysztof 4c 10,50 42,00 31,50
    169. Serafin Bartosz 5a 3,50 42,00 38,50
    170. Sielska Ola 0,00 42,00 42,00
    171. Sierpińska Pola 5c 38,50 42,00 3,50
    172. Sławińska Olga 4c 3,50 42,00 38,50
    173. Smith Sara 2b 10,50 42,00 31,50
    174. Smolak Gabriela 4d 7,00 42,00 35,00
    175. Socik Karol 6c 0,00 42,00 42,00
    176. Sońta Urszula 5b 52,50 42,00 -10,50
    177. Sosnowska Alicja 4f 3,50 42,00 38,50
    178. Soszyński Jan 6b 3,50 42,00 38,50
    179. Sowa Wojtek 4d 25,50 42,00 16,50
    180. Stanisławek Jakub 3d 3,50 42,00 38,50
    181. Stańczak Urszula 2b 0,00 42,00 42,00
    182. Stonoga Maria 4e 0,00 42,00 42,00
    183. Stosio Ignacy 4b 3,50 42,00 38,50
    184. Strzebosz Łukasz 2b 3,50 42,00 38,50
    185. Stułka Emilia 1a 3,50 42,00 38,50
    186. Stułka Justyna 4f 3,50 42,00 38,50
    187. Supeł Gabriel 3b 3,50 42,00 38,50
    188. Sychowiec Marek 3e  0,00 42,00 42,00
    189. Szałkowski Nikodem 4a 53,00 42,00 -11,00
    190. Szczęsna Katarzyna 4d 17,50 42,00 24,50
    191. Szczęsny Andrzej 6a 81,50 42,00 -39,50
    192. Szejka Małgorzata 4d 49,00 42,00 -7,00
    193. Szewczyk Wojtek 5c 3,50 42,00 38,50
    194. Szostak Lena 1b 3,50 42,00 38,50
    195. Szumny Jan 5c 20,50 42,00 21,50
    196. Szumski Antoni 6b 3,50 42,00 38,50
    197. Szymańska Katarzyna 1a  58,00 42,00 -16,00
    198. Świderska Julita 4c 21,00 42,00 21,00
    199. Tatoń Kinga 3f 24,50 42,00 17,50
    200. Tomcka Maja 3f 11,50 42,00 30,50
    201. Tratkiewicz Franciszek 4c  14,00 42,00 28,00
    202. Truskolaska Oliwia 0,00 42,00 42,00
    203. Utrata Karol 6c 0,00 42,00 42,00
    204. Uzarska Maria 3e -45,00 42,00 87,00
    205. Wadych Julian 3d -14,50 42,00 56,50
    206. Walc Zofia 5a -6,00 42,00 48,00
    207. Walkiewicz Wojtek 4a 11,00 42,00 31,00
    208. Walkiewicz Zuzanna  3,50 42,00 38,50
    209. Wasążnik Wiktor 5b 0,00 42,00 42,00
    210. Wasyl Krzysztof 3c 63,00 42,00 -21,00
    211. Wasyl Patrycja 1b 45,00 42,00 -3,00
    212. Wawer Franciszek 5a 7,00 42,00 35,00
    213. Wilczyńska Karolina 3f 3,50 42,00 38,50
    214. Wiśniewska Gabrysia 6b -49,00 42,00 91,00
    215. Witan Damian 6c 24,50 42,00 17,50
    216. Wojtarowski Jakub 3e 0,00 42,00 42,00
    217. Woliński Mikołaj 4f -52,50 42,00 94,50
    218. Woźnica Jacek 3d 21,00 42,00 21,00
    219. Wójciuk Maria 6c 0,00 42,00 42,00
    220. Wyszomierska Zuzanna 6c 0,00 42,00 42,00
    221. Zabłocki Borys 4a 3,50 42,00 38,50
    222. Zabłocki Franciszek 3f 17,50 42,00 24,50
    223. Zakrzewski Krzysztof 5d 33,50 42,00 8,50
    224. Zawadzka Natalia 1b 17,50 42,00 24,50
    225. Zowczak Antoni 4d 0,00 42,00 42,00
    226. Zubowska Nikola  21,00 42,00 21,00
    227. Żelazowska Katarzyna 4f 31,50 42,00 10,50
    228. Żerdzińska Oliwia 3f 7,00 42,00 35,00
    229. Żuławnik Julia 4c -126,00 42,00 168,00
    230. Żywiec Eryk 5c 10,50 42,00 31,50
    236.        
      Razem  3 031,50 9 534,00 6502,50
             
      ZUPY      
    Lp. Imię i Nazwisko Saldo na nast. m-c Naliczenie za I Kwota do zapłaty za I 2018
    1. Bergiel Bartosz 3a 1,00 12,00 11,00
    2. Głasek Eryk 4c