MENU

MENU

  Biblioteka

  Promocja czytelnictwa

  SPOTKANIE AUTORSKIE Z PANEM KRZYSZTOFEM PETKIEM - marzec 2018 r.

  Uczniowie klas czwartych spotkali się z autorem książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Pan Krzysztof jest także dziennikarzem, detektywem, organizatorem wypraw, indtruktorem survivalu, adeptem kung-fu, podróżnikiem. W barwny sposób opowiadał o swojej pracy, podróżach i przygodach po egzotycznych zakątkach Ziemi oraz po Polsce. Spotkanie uatrakcyjniały slajdy i wiele anegdot. Pan Krzysztof przedstawił także książkę "Spokojne wakacje", którą napisał 25 lat temu, a teraz, po kosmetycznych poprawkach, ukazało się jej nowe wydanie.

  Chętni uczniowie mogli po spotkaniu kupić książkę i otrzymać autograf Autora.

  Agnieszka Laskowska

   

  WYPOŻYCZ SOBIE PREZENT NA ŚWIĘTA - grudzień 2017 r.

  Ze specjalnie ozkanowanego pudła można było wylosować książkę - osobisty, wypożyczony na Święta prezent (który oczywiście trzeba było później zwrócić).

   

  Uczniowie, który na adres biblioteki wysłali maila z krótkim opisem wylosowanej książki (autor, tytuł, czy polecasz ją innym i dlaczego), otrzymali cząstkową ocenę bardzo dobrą z zachowania.

   

  Agnieszka Laskowska

   

   

  WIELKIE CZYTANIE NA DYWANIE - listopad 2017 r.

  Na podłodze w bibliotece szkolnej zostały wyłożone nowości, zakupione z dotacji z Narodowego programu Rozwoju Czytelnictwa. Można było w nich przebierać, przeglądać, czytać na poduszkach i oczywiście wypożyczać.

   

  Po zakończeniu akcji nowe książki zostały umieszczone na specjalnie oznakowanych półkach na regale przy wejściu do biblioteki.

   

  Agnieszka Laskowska

   

   

  SPOTKANE DLA KLAS TRZECICH W KSIĘGARNI "ZACZYTANIE" W MICHALINIE - październik 2017 r.

  Z okazji Międzynarodowego Dnia Kropki Panie Księgarki czytały dzieicom książkę  „Kropka” Petera Reynoldsa. Były też rozmowy o talentach, tor przeszkód i wykonanie grupowej pracy plastycznej. Uczniowie otrzymali również bony zniżkowe na zakupy w księgarni „Zaczytanie”.

   

  Agnieszka Laskowska

   

   

   

  Aktualności

  Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Olofa Palmego
   ul.Mickiewicza 11, 05-420 Józefów
  • (22) 789-21-12

  Galeria zdjęć