MENU

MENU

    Stołówka

    Naliczenia miesięczne

    Naliczenie obiadów za miesiąc X 2017 z uwzględnieniem odliczeń za poprzedni miesiąc

       WYŻYWIENIE CAŁODZIENNE     
    Lp. Imię i Nazwisko Saldo na nast. m-c Naliczenie za X  Kwota do zapłaty za X 2017
    1. Bartczak Rozalia 21,00 154,00 133,00
    2. Baryga Szymon  7,00 154,00 147,00
    3. Biegaj Antoni 0,00 154,00 154,00
    4. Bocian Nina 0,00 154,00 154,00
    5. Brodowicz Jan 0,00 154,00 154,00
    6. Dąbrowska Weronika 0,00 154,00 154,00
    7. Dejkało Paulina -133,00 154,00 287,00
    8. Domańska Michalina 84,00 154,00 70,00
    9. Fijołek Emilia 0,00 154,00 154,00
    10. Gasek Maja 0,00 154,00 154,00
    11. Głowala  Nikodem 63,00 154,00 91,00
    12. Gola Teresa 0,00 154,00 154,00
    13. Grzegrzółka Aleksander 0,00 154,00 154,00
    14. Jabłonowski Antoni 0,00 154,00 154,00
    15. Jaciubek Marika 0,00 154,00 154,00
    16. Kamińska  Lena  14,00 154,00 140,00
    17. Kasprzak Zofia 0,00 154,00 154,00
    18. Kępka Adrian 0,00 154,00 154,00
    19. Kilarska Kalina 0,00 154,00 154,00
    20. Kloch Matylda 0,00 154,00 154,00
    21. Kondracka Wiktoria 0,00 154,00 154,00
    22. Kowalski Mateusz 7,00 154,00 147,00
    23. Kozłowska Marta 0,00 154,00 154,00
    24. Kozłowski Jakub 0,00 154,00 154,00
    25. Krawczak Paweł 21,00 154,00 133,00
    26. Królewska Rozalia 7,00 154,00 147,00
    27. Kublik Wiktoria 35,00 154,00 119,00
    28. Kucharczyk Antonina 0,00 154,00 154,00
    29. Kucharski Błarzej 0,00 154,00 154,00
    30. Kuczyński Piotr 0,00 154,00 154,00
    31. Lajfert Kaja 7,00 154,00 147,00
    32. Małkiński Antoni 0,00 154,00 154,00
    33. Młot Martyna 0,00 154,00 154,00
    34. Morabito Karol -133,00 154,00 287,00
    35. Oleśkiewicz Szymon 154,00 154,00 0,00
    36. Ornoch Miłosz 0,00 154,00 154,00
    37. Osęka Laura 0,00 154,00 154,00
    38. Pawłowski Jan 0,00 154,00 154,00
    39. Pisarska Adrianna 0,00 154,00 154,00
    40. Piszczek Jarosław 7,00 154,00 147,00
    41. Podolski Nikodem 0,00 154,00 154,00
    42. Pszczoła Nikola 0,00 154,00 154,00
    43. Pudełek Maciej -133,00 154,00 287,00
    44. Rogowska Zosia 7,00 154,00 147,00
    45. Sadowski Jakub 0,00 154,00 154,00
    46. Sarakhman Daria  0,00 154,00 154,00
    47. Siekaczyński Seweryn 0,00 154,00 154,00
    48. Sierpińska Dominika 0,00 154,00 154,00
    49. Sulima Lena  0,00 154,00 154,00
    50. Szałkowski Szymon 469,00 154,00 -315,00
    51. Szewczyk Martyna 0,00 154,00 154,00
    52. Szewczyk Zuzanna 0,00 154,00 154,00
    53. Szwed Aleksander 0,00 154,00 154,00
    54. Trojanowski Igor 0,00 154,00 154,00
    55. Włodarska  Julia  -133,00 154,00 287,00
    56. Zabłocki Michał 0,00 154,00 154,00
    57. Zając Tomasz 154,00 154,00 0,00
    58. Zaręba Zosia 7,00 154,00 147,00
    59. Zawadka Maja  -133,00 154,00 287,00
    60.       0,00
    61.       0,00
    62.       0,00
      RAZEM 399,00 9086,00 8687,00
             
      CAŁY OBIAD      
    Lp. Imię i Nazwisko Saldo na nast. m-c Naliczenie za X Kwota do zapłaty za X 2017
    1. Adrich Marta 4a 0,00 99,00 99,00
    2. Baryga Lena 3f 0,00 99,00 99,00
    3. Biedka Stanisław 2a 0,00 99,00 99,00
    4. Biegaj Adam 5b 28,50 99,00 70,50
    5. Błoński Bartosz 1a 7,00 99,00 92,00
    6. Borkowski Antoni 3a 31,50 99,00 67,50
    7. Boukhiar Maja 3d 9,00 99,00 90,00
    8. Boukhiar Sara 5b 0,00 99,00 99,00
    9. Burakowska Aleksandra 3e 4,50 99,00 94,50
    10. Burakowski Wiktor 1b 0,00 99,00 99,00
    11. Choiński Igor 4c 58,50 99,00 40,50
    12. Choiński Jakub 2 31,50 99,00 67,50
    13. CieślińsKA Natalia 5d 11,00 99,00 88,00
    14. Czerwonka Emilia 6b 49,50   -49,50
    15. Danyil Yevtushenko 2b     0,00
    16. Delega Martyna 6c 0,00 99,00 99,00
    17. Dobov Ida 1b 0,00 99,00 99,00
    18. Dobryn Glafira 3e 10,50 99,00 88,50
    19. Dobrzyński Robert 4b 0,00 99,00 99,00
    20. Drabik Pola 4f 108,00 99,00 -9,00
    21. Drewniak Filip 3f 121,50 99,00 -22,50
    22. Drosio Karol 1a 21,00 99,00 78,00
    23. Dzierzęcka Pola 4c 0,00 99,00 99,00
    24. Enez  Denis 5d 2,50 99,00 96,50
    25. Florek Jan 2b 283,50 99,00 -184,50
    26. Gańko Jakub 4a -4,50 99,00 103,50
    27. Gawrońska Wiktoria 2b 126,00 99,00 -27,00
    28. Głębicka Helena 3e 54,00 99,00 45,00
    29. Godlewska Oliwia 1b 0,00 99,00 99,00
    30. Grajeta  Antonina 3e 24,50 99,00 74,50
    31. Grotkowska Lucyna 3d 0,00 99,00 99,00
    32. Grotkowski Adam5b 0,00 99,00 99,00
    33. Hrycz Juliusz 4f 13,00 99,00 86,00
    34. Iwanowski Fabian 3c 8,50 99,00 90,50
    35. Jakimowicz Zuzanna 3c 4,50 99,00 94,50
    36. Jankowska Zuzanna 3b 18,00 99,00 81,00
    37. Jedliński Jędrzej 1b 0,00 99,00 99,00
    38. Joskowski Patryk 4c 0,00 99,00 99,00
    39. Jóźwik Justyna 3d 2,00 99,00 97,00
    40. Kamiński Karol 4b -1,00 99,00 100,00
    41. Kilarska Lidia 3f 22,50 99,00 76,50
    42. Kilim Mateusz 4f 0,00 99,00 99,00
    43. Kloch Jakub 6c 0,00 99,00 99,00
    44. Klukowski Maciej 1a 0,00 99,00 99,00
    45. Kołodziejczyk Franciszek 3f 4,50 99,00 94,50
    46. Kołodziejczyk Maria 6b 9,00 99,00 90,00
    47. Kołtonowski Konrad 4a 22,50 99,00 76,50
    48. Kośmicka Blanka 3f 0,00 99,00 99,00
    49. Kowalczyk Bartosz 5b -4,50 99,00 103,50
    50. Krupa Ola 6b 22,50 99,00 76,50
    51. Kruszyńska Daria 4f -4,50 99,00 103,50
    52. Kuczyńska Marta 5c 27,00 99,00 72,00
    53. Kultys Jan 1a 0,00 99,00 99,00
    54. Kurzawa Mikołaj 3d 22,50 99,00 76,50
    55. Kuszpit Alan 1a 7,00 99,00 92,00
    56. Kuśmirek Ignacy 1a 0,00 99,00 99,00
    57. Kuźmiak Sebastian 2a 9,00 99,00 90,00
    58. Lajfert Tymon 3c 8,00 99,00 91,00
    59. Łączyńska Laura 19 0,00 99,00 99,00
    60. Maciejski Igor 3a 18,00 99,00 81,00
    61. Makaruk Magdalena 6b 9,00 99,00 90,00
    62. Malik Cezary 4d 0,00 99,00 99,00
    63. Malinowski Damian 3b 40,50 99,00 99,00
    64. Małkowska Maja 4c -85,50 99,00 184,50
    65. Michalczak Natalia 2b 4,50 99,00 94,50
    66. Michalczak Patryk 4b 22,50 99,00 76,50
    67. Michalski Krzysztof 3a 18,00 99,00 81,00
    68. Michalski Przemek 3a 18,00 99,00 81,00
    69. Michałowski Oskar 1a 21,00 99,00 78,00
    70. Mikuciński Bartosz 5b 0,00 99,00 99,00
    71. Młodkowski Maksymilian 1b 0,00 99,00 99,00
    72. Niedźwiecka Dagmara 6a 9,00 99,00 90,00
    73. Nowak Martyna 1a 4,50 99,00 94,50
    74. Ognicha Antoni 3c 4,50 99,00 94,50
    75. Okunieski Michał 4c 4,50 99,00 94,50
    76. Okuniewska Magdalena 6a 13,50 99,00 85,50
    77. Olesiński Krzysztof 1b 0,00 99,00 99,00
    78. Olzacka Maja 1a 0,00 99,00 99,00
    79. Orłowski Olek 5d 108,00 99,00 -9,00
    80. Ornat Oliwia 5d 0,00 99,00 99,00
    81. Ornoch Jeremi 4d 13,50 99,00 85,50
    82. Osęka Gabriela 4c 0,00 99,00 99,00
    83. Ostrowska Maja 1a 72,50 99,00 26,50
    84. Pawlak Marianna 1a 9,00 99,00 90,00
    85. Pawlak Ula 1a 9,00 99,00 90,00
    86. Pawlak Witek 3a 31,50 99,00 67,50
    87. Pawłowski Stanisław 6b 4,50 99,00 94,50
    88. Pielak Jakub 4b 22,50 99,00 76,50
    89. Pietroń Jakub 1b 25,00 99,00 74,00
    90. Pisarska Nikola 1a -85,50 99,00 184,50
    91. Prywata Dorota 1a 0,00 99,00 99,00
    92. Prywata Krzysztof 4f 216,00 99,00 -117,00
    93. Puchalska Natalia 4e 0,00 99,00 99,00
    94. Rejf Dawid 4b -4,50 99,00 103,50
    95. Rogowiec Marcel 3d 0,00 99,00 99,00
    96. Sadowiak Jakub 3a -4,50 99,00 103,50
    97. Sadowiak Maja 3a 13,50 99,00 85,50
    98. Sadowska Maja 4e 0,00 99,00 99,00
    99. Sawka Antoni 4a 0,00 99,00 99,00
    100. Siekaczyński Maksymilian 4b 4,50 99,00 94,50
    101. Sierakowska Maja 3e 0,00 99,00 99,00
    102. Sierakowski Jakub 4a 0,00 99,00 99,00
    103. Sierpińska Gabrysia 3f 4,50 99,00 94,50
    104. Sierpińska Karolina 5b 49,50 99,00 49,50
    105. Sławiński Jakub 4d 22,50 99,00 49,50
    106. Sońta Dominika 3f 18,00 99,00 81,00
    107. Stasiuk Karolina 3e 49,00 99,00 50,00
    108. Stępień Jakub 3f 4,50 99,00 94,50
    109. Szalak Jakub5c 63,00 99,00 36,00
    110. Szalak Krzysztof 5c 27,00 99,00 72,00
    111. Szepeluk Mateusz 3a 0,00 99,00 99,00
    112. Szumski Franek 3c 45,00 99,00 54,00
    113. Szwed Dominik 4c 63,00 99,00 36,00
    114. Szymańska Iwona 4e 18,00 99,00 81,00
    115. Szymański Mateusz 1b 14,00 99,00 85,00
    116. Szymańslo Jan 2a 0,00 99,00 99,00
    117. Tomecki Filip 4d 49,50 99,00 49,50
    118. Twardowska Zuzanna 3a 14,50 99,00 84,50
    119. Urbaniak Mateusz 4b 0,00 99,00 99,00
    120. Wiśniowski Filip 3a 112,50 99,00 -13,50
    121. Witkowska Weronika 1a 7,00 99,00 92,00
    122. Wyrwas Pola 3d 286,50 99,00 -187,50
    123. Zabłocka Lena 2a -4,00 99,00 103,00
    124. Zieliński Karol 5b 14,00 99,00 85,00
    125. Zieliński Mateusz 4a -4,50 99,00 103,50
    126. Zielony Adrian 2a 0,00 99,00 99,00
    127. Zimnitskiy Bogdan 3f 0,00 99,00 99,00
    128. Zyhmunt Vadym 1b 0,00 99,00 99,00
        2 559,00 12 474,00 9 928,50
             
      II DANIE      
    Lp. Imię i Nazwisko Saldo na nast. m-c Naliczenie za X Kwota do zapłaty za X 2017
    1. Adamska Gabrysia 5c 17,50 77,00 59,50
    2. Banasiak Daria 4d 0,00 77,00 77,00
    3. Barabasz Iga 5b 81,50 77,00 -4,50
    4. Barabasz Lena 4e 77,00 77,00 0,00
    5. Bartczak Helena 2a 0,00 77,00 77,00
    6. Bartula Gabrysia 4c 14,00 77,00 63,00
    7. Basiak Natalia 4f 206,50 77,00 -129,50
    8. Bąk Antoni 4a -3,50 77,00 80,50
    9. Bednarczyk Witold 4d 13,50 77,00 63,50
    10. Bednarek Maja 5b 0,00 77,00 77,00
    11. Bieńko Tymoteusz 1b 0,00 77,00 77,00
    12. Bogdanowicz Krystian 5c -16,00 77,00 93,00
    13. Boguń Maciej 6a 17,50 77,00 59,50
    14. Bonisławek Gabrysia 2a 10,50 77,00 66,50
    15. Borecka Dominika 5d 23,50 77,00 53,50
    16. Borys Jan 3c 10,50 77,00 66,50
    17. Borzęcka Zuzia 3f 3,50 77,00 73,50
    18. Brokon Emilia 3c 10,50 77,00 66,50
    19. Bronisz Damian 3f 3,50 77,00 73,50
    20. Brzósko Zuzanna 3a 0,00 77,00 77,00
    21. Buzek Maksymilian 5a 7,00 77,00 70,00
    22. Bytniewski Jan 6b 14,00 77,00 63,00
    23. Cerlińska  Paula 3c 81,50 77,00 -4,50
    24. Citkowska Emilia 5c 10,50 77,00 66,50
    25. Citkowski Filip 4f 19,00 77,00 58,00
    26. Czajkowska Wiktoria 6c 49,00 77,00 28,00
    27. Czarnecki Bartłomiej 3e 45,50 77,00 31,50
    28. Czerniak Franciszek 4b 87,50 77,00 -10,50
    29. Czosnyka Maciej 3e 4,00 77,00 73,00
    30. Delega Michał 2a 0,00 77,00 77,00
    31. Długokęcka Julia 4d 0,00 77,00 77,00
    32. Długokęcka Zofia 2b 38,50 77,00 38,50
    33. Dymarski Jakub 6b 42,00 77,00 35,00
    34. Dziedzic Igor 5c 28,00 77,00 49,00
    35. Dzierzęcka Kaja 3b 0,10 77,00 76,90
    36. Fic Amelia 3f 3,50 77,00 73,50
    37. Foltyniewicz Maksymilian 4c 17,50 77,00 59,50
    38. Gagauz Valeria 3e -21,50 77,00 98,50
    39. Gąsiorowska  Edyta 4b 0,00 77,00 77,00
    40. Gietler Sara 5b -3,50 77,00 80,50
    41. Gładek Julian 5a 0,00 77,00 77,00
    42. Goliasz Eliza 6a 13,50 77,00 63,50
    43. Goławski Kamil 4a 222,50 77,00 -145,50
    44. Grabowski Mateusz 4e 0,00 77,00 77,00
    45. Grochola Jan 6b 15,00 77,00 62,00
    46. Grodzka Julia 4f 7,00 77,00 70,00
    47. Gromek Zuzanna 6a 14,00 77,00 63,00
    48. Grunt Paweł 2a 14,00 77,00 63,00
    49. Grzegrzółka Natalia 3b 0,00 77,00 77,00
    50. Grzeszczak Kaja 5a 7,00 77,00 70,00
    51. Grzmil Pola 4b 7,40 77,00 69,60
    52. Hejnik Ewa 6c 14,00 77,00 63,00
    53. Hrycz Antoni 1a 28,00 77,00 49,00
    54. Imasz Amelia 5c 3,50 77,00 73,50
    55. Imasz Mikołaj 3c 0,00 77,00 77,00
    56. Jabłoński Michał 5b 7,00 77,00 70,00
    57. Jackiewicz Kacper 4d 14,00 77,00 63,00
    58. Jagiełło Bartek 3b 0,00 77,00 77,00
    59. Jagiłło Zosia 6a 7,00 77,00 70,00
    60. Janczak Kornel 5c 21,00 77,00 56,00
    61. Jankowska Kornelia 2b 21,00 77,00 56,00
    62. Jarek Grzegosz 4d 14,00 77,00 63,00
    63. Jaworska Maja 5c 22,00 77,00 55,00
    64. Jeżewski  Stanisław 2b 63,00 77,00 14,00
    65. Jędrzejewska Wiktoria 3e 0,00 77,00 77,00
    66. Jokiel Julia 6a 31,50 77,00 45,50
    67. Jóźwiak Maryla 4c 35,00 77,00 42,00
    68. Kabulska Aleksandra 3d 206,50 77,00 -129,50
    69. Kabulski Franciszek 5a 206,50 77,00 -129,50
    70. Kaczmarczyk Amelia 5a 0,00 77,00 77,00
    71. Kaczmarczyk Gabrysia 4e 0,00 77,00 77,00
    72. Kamińska Anna 2b 0,00 77,00 77,00
    73. Kamińska Maria 5c 0,00 77,00 77,00
    74. Kamińska Weronika 3a -49,00 77,00 126,00
    75. Karbowski Wiktor 4e 220,50 77,00 -143,50
    76. Karp Adrian 5a 0,00 77,00 77,00
    77. Karp Milan 3c 0,00 77,00 77,00
    78. Kasprzak Zuzanna 4a -3,50 77,00 80,50
    79. Kielan Magda 3b 0,00 77,00 77,00
    80. Kiełbasińska Maja 3e 0,00 77,00 77,00
    81. Kobus Zofia 3c 0,00 77,00 77,00
    82. Kocoń Antonina 4b 77,00 77,00 0,00
    83. Kolanecki Jan 4f 14,00 77,00 63,00
    84. Kolas Valeria 2b 3,50 77,00 73,50
    85. Kołodziejczyk Marcelina 4b 13,00 77,00 64,00
    86. Kołodziejczyk Szymon 1b 92,50 77,00 -15,50
    87. Kopański Karol 3b 68,00 77,00 9,00
    88. Kopczyńska Julia 4c 14,00 77,00 63,00
    89. Kos Tadeusz 3d 0,00 77,00 77,00
    90. Koterwas Wiktoria 3a 0,00 77,00 77,00
    91. Kotow Jan 4d 24,50 77,00 52,50
    92. Koval Julia 4e 14,00 77,00 63,00
    93. Kowala Ptryk 4f 3,50 77,00 73,50
    94. Kowalska Olimpia 4a 0,00 77,00 77,00
    95. Kowalski Szymon 6b 7,00 77,00 70,00
    96. Krawczyk Kornel 3c 0,00 77,00 77,00
    97. Krystosiak Oliwia 5a 14,00 77,00 63,00
    98. Krzyżanowska Gabrysia 6a 77,00 77,00 0,00
    99. Kubat Michał 5a 3,50 77,00 73,50
    100. Kujawa Michał 3e 129,50 77,00 -52,50
    101. Kuźma Małgorzata 3c 3,50 77,00 73,50
    102. Lajfert Sebastian 5c 10,50 77,00 66,50
    103. Lazurek Wiktoria 3e 49,00 77,00 28,00
    104. Lemieszka Jan 6c 7,00 77,00 70,00
    105. Łazarczyk Wiktoria 3a 17,50 77,00 59,50
    106. Łukomska Amelia 4c 77,00 77,00 0,00
    107. Łuniewski Łukasz 3b 11,00 77,00 66,00
    108. Łysiak Marta  6a 21,00 77,00 56,00
    109. Łysiak Paweł 6a 28,00 77,00 49,00
    110. Macios Piotr 4e 0,00 77,00 77,00
    111. Makaruk Adam 5a 56,00 77,00 21,00
    112. Makaruk Mateusz 3d 0,00 77,00 77,00
    113. Makos Kacper 5a 0,00 77,00 77,00
    114. Makos Wiktoria 4b 0,00 77,00 77,00
    115. Makowska Daria 1b 3,50 77,00 73,50
    116. Makowska Weronika 5d 3,50 77,00 73,50
    117. Malinowska Julia 3b 42,00 77,00 35,00
    118. Matecka Natalia 4c 0,00 77,00 77,00
    119. Maziarz Franek 3c 21,00 77,00 56,00
    120. Maziarz Paweł 6b 24,50 77,00 52,50
    121. Mazurkiewicz Franciszek 3d 0,00 77,00 77,00
    122. Michalska Zuzanna 3d 31,50 77,00 45,50
    123. Michalski Aleksander 5c 42,00 77,00 35,00
    124. Mikuciński Kamil 3d 0,00 77,00 77,00
    125. Miszyk Miński Euzebiusz 5A 27,50 77,00 49,50
    126. Młot Wiktor 3d 10,50 77,00 66,50
    127. Mroczek Wiktoria 3d 0,00 77,00 77,00
    128. Oboza Oliwia 6a 42,00 77,00 35,00
    129. Oleśkiewicz Martyna 3c 80,50 77,00 -3,50
    130. Olkowska Maria 3e 54,00 77,00 23,00
    131. Olszewska Amelia 6c 77,00 77,00 0,00
    132. Olszewski Kamil  5c 77,00 77,00 0,00
    133. Oponowicz Bogusław 3b 3,50 77,00 73,50
    134. Oponowicz Nina 2a 38,50 77,00 38,50
    135. Orłowska Julia 3e 80,50 77,00 -3,50
    136. Orłowska Milena 1b 87,50 77,00 -10,50
    137. Osiak Igor 3d 3,50 77,00 73,50
    138. Osiak Julia 3c 0,00 77,00 77,00
    139. Osica Kacper 2b 7,50 77,00 69,50
    140. Osińska Joanna 3b 3,50 77,00 73,50
    141. Owczarczyk Jan 3b 24,00 77,00 53,00
    142. Paluszewski Przemek 3d 220,50 77,00 -143,50
    143. Pałyska Anna 4f 77,00 77,00 0,00
    144. Partyka Molly 2b 77,00 77,00 0,00
    145. Perczyńska Oliwia 6c 0,00 77,00 77,00
    146. Pietrucha Łukasz 4b 0,00 77,00 77,00
    147. Płończak Filip 3a 77,00 77,00 0,00
    148. Płończak Lena 2b 77,00 77,00 0,00
    149. Podolski Szymon 3c 3,50 77,00 73,50
    150. Polański Eryk 6a 7,00 77,00 70,00
    151. Przestrzelska Aleksandra 5a 80,00 77,00 -3,00
    152. Przybysz Wojte 2b 0,00 77,00 77,00
    153. Reszczyk Maja 6c -45,50 77,00 122,50
    154. Roguski Kamil 4d 0,00 77,00 77,00
    155. Rosłoniec Dawid 6a 0,00 77,00 77,00
    156. Rowicka Julia 5b 52,50 77,00 24,50
    157. Różanowski Jan 3b 27,50 77,00 49,50
    158. Różycka Amelia 4f 4,00 77,00 73,00
    159. Rygielski Sebastian 5c 21,00 77,00 56,00
    160. Sadoch Krzysztof 4c 7,00 77,00 70,00
    161. Serafin Bartosz 5a 10,50 77,00 66,50
    162. Sierpińska Pola 5c 31,50 77,00 45,50
    163. Sławińska Olga 4c 3,50 77,00 73,50
    164. Smith Sara 2b 0,00 77,00 77,00
    165. Smolak Gabriela 4d 38,50 77,00 38,50
    166. Socik Karol 6c 7,00 77,00 70,00
    167. Sońta Urszula 5b 0,00 77,00 77,00
    168. Sosnowska Alicja 4f 0,00 77,00 77,00
    169. Soszyński Jan 6b 0,00 77,00 77,00
    170. Sowa Wojtek 4d 214,50 77,00 -137,50
    171. Stanisławek Jakub 3d 0,00 77,00 77,00
    172. Stańczak Urszula 2b -52,50 77,00 129,50
    173. Stonoga Maria 4e 11,00 77,00 66,00
    174. Stosio Ignacy 4b 0,00 77,00 77,00
    175. Strzebosz Łukasz 2b 0,00 77,00 77,00
    176. Stułka Emilia 1a 21,00 77,00 56,00
    177. Stułka Justyna 4f 0,00 77,00 77,00
    178. Supeł Gabriel 3b 0,00 77,00 77,00
    179. Sychowiec Marek 3e 77,00 77,00 0,00
    180. Szałkowski Nikodem 4a 249,00 77,00 -172,00
    181. Szczęsna Katarzyna 4d 43,00 77,00 34,00
    182. Szczęsny Andrzej 6a 31,50 77,00 45,50
    183. Szejka Małgorzata 4d 21,00 77,00 56,00
    184. Szewczyk Wojtek 5c 14,00 77,00 63,00
    185. Szostak Lena 1b 0,00 77,00 77,00
    186. Szumny Jan 5c 13,50 77,00 63,50
    187. Szumski Antoni 6b 0,00 77,00 77,00
    188. Szymańska Katarzyna 1a 54,00 77,00 23,00
    189. Świderska Julita 4c 14,00 77,00 63,00
    190. Tatoń Kinga 3f 224,00 77,00 -147,00
    191. Tomcka Maja 3f 4,50 77,00 72,50
    192. Tratkiewicz Franciszek 4c 3,50 77,00 73,50
    193. Utrata Karol 6c 0,00 77,00 77,00
    194. Uzarska Maria 3e 7,50 77,00 69,50
    195. Wadych Julian 3d 29,50 77,00 47,50
    196. Walc Zofia 5a 0,00 77,00 77,00
    197. Walkiewicz Wojtek 4a 5,50 77,00 71,50
    198. Wasążnik Wiktor 5b -3,50 77,00 80,50
    199. Wasyl Krzysztof 3c 4,50 77,00 72,50
    200. Wasyl Patrycja 1b 100,00 77,00 -23,00
    201. Wawer Franciszek 5a 17,50 77,00 59,50
    202. Wilczyńska Karolina 3f 0,00 77,00 77,00
    203. Wiśniewska Gabrysia 6b 4,00 77,00 73,00
    204. Witan Damian 6c 227,50 77,00 -150,50
    205. Wojtarowski Jakub 3e 38,50 77,00 38,50
    206. Woliński Mikołaj 4f 0,00 77,00 77,00
    207. Woźnica Jacek 3d 10,50 77,00 66,50
    208. Wójciuk Maria 6c 34,50 77,00 42,50
    209. Wyszomierska Zuzanna 6c 21,00 77,00 56,00
    210. Zabłocki Borys 4a 0,00 77,00 77,00
    211. Zabłocki Franciszek 3f 0,00 77,00 77,00
    212. Zakrzewski Krzysztof 5d 0,00 77,00 77,00
    213. Zawadzka Natalia 1b 14,00 77,00 63,00
    214. Zowczak Antoni 4d 3,50 77,00 73,50
    215. Żelazowska Katarzyna 4f 0,00 77,00 77,00
    216. Żerdzińska Oliwia 3f 0,00 77,00 77,00
    217. Żuławnik Julia 4c 0,00 77,00 77,00
    218. Żywiec Eryk 5c 14,00 77,00 63,00
    219. Baracz Filip 31,50 77,00 45,50
      Razem  5 955,00 16 863,00 10 908,00
             
      ZUPY      
    Lp. Imię i Nazwisko Saldo na nast. m-c Naliczenie za X Kwota do zapłaty za X 2017
    1. Bergiel Bartosz 3a 0,00 22,00 0,00
    2. Głasek Eryk 4c 0,00 22,00 0,00
    3. Korzeniewski Kacper 2a 0,00   0,00
    4. Kowalczyk Maja 2a 0,00   0,00
    5. Kowalczyk Patryk 2a -19,00 22,00 -41,00
    6. Molczyk Olga 2a 0,00 22,00 0,00
    7. Puchalska Marta 2b 1,00 22,00 0,00
    8. Rosłoniec Basia 2f 23,00 22,00 1,00
    9. Rosłoniec Gabrysia 4b 23,00 22,00 1,00
    10. Skup Sandra 5d 0,00   0,00
    11. Szstak Jan 3a -17,00 22,00 -39,00
    12. Wadych Julian 4a -49,00 22,00 -71,00
    13. Zdrodowski Jakub 4a 0,00 22,00 0,00
    14.        
    15.        
    16.        
      RAZEM -38,00 220,00 -149,00

    Aktualności

    Kontakt

    • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Olofa Palmego
      ul.Mickiewicza 11, 05-420 Józefów
    • (22) 789-21-12

    Galeria zdjęć